David Meerman SCOTT

Hızla değişen dünyanın bir o kadar hızla değişen iş hayatı; şirketleri, yöneticileri ve liderleri yeni duruşlar sergilemeye, markaları için yeni kimlik arayışlarına ve müşterilerini yeniden tanımlayarak yepyeni bir bakış açısı ve düşünce yapısıyla hareket etmeye zorluyor.

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte dünyanın da dönüş hızı arttı sanki ve bu hız bir yandan başımızı döndürürken öte yandan ayaklarımızı daha sağlam yere basabilmek ve düşmemek için yeni önlemler almamız gerektiğini öğretiyor bize.

Pazarlamanın ve İletişimin Yeni Kuralları kitabının yazarı David Meerman Scott’ın Wall Street Journal’ın çok satanlar listesindeki yeni kitabı Gerçek-Zamanlı Pazarlama ve Halkla İlişkiler raflardaki yerini aldı.

Kitap, gerçek zamanlı çağın bir parçası olmak ve pazarın dışına düşmemek için şirketlerin atması gereken basit ama garantili adımların ne olduğunu aktarıyor okurlara. Son elli yılda pazarlama ve halkla ilişkiler hakkında öğrendiklerimizi unutmamız öğütleyen Scott, online beklentileri giderek büyüyen tüketicilerle gerçek zamanlı bir iletişimin nasıl kurulacağının ve şirketlerin bu avantaları uzun vadeli ve kârlı bir ilişkiye nasıl dönüştüreceklerinin ipuçlarını veriyor.