16 Şubat 2012 – İstanbul

Tüm ilaç dünyasını bir araya getiren, sektörün ve sektör çalışanlarının gelişimine ve ilerlemesine önemli katkılar sağlayan Pharma Power Conference, 5 yılını geride bıraktı. ikinci 5 yıllık evresinde bulunan konferans, kapsamlı içeriği, bilgilendirirken eğlendiren yapısı ve farklı etkinlikleri ile her yıl daha büyük katılımlarla gerçekleşiyor.

Pharma Power Conference’da önemli ilaç şirketlerinin yönetim kurulu başkanları, CEO’ları, genel müdürleri ile diğer yöneticiler ve otoritelerden oluşan seçkin konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor. Yönetim, liderlik, pazarlama, satış ve kişisel gelişim alanlarından özenle şeçilmiş konular ve uygulamalar, ilaç dünyasında kalıcı izler bırakmanın yollarını gösteriyor. Ayrıca ilaç dünyası profesyonellerinden oluşan konferans katılımcılarıyla bir araya gelme ve bağlantıları güçlendirme imkanını da sağlıyor.

EDWORKS tarafından düzenlenen konferansta, Türk Eczacıları Birliği (TEB) Başkanı Erdoğan Çolak, Abbott Türkiye Genel Müdürü Dr.Emin Fadıllıoğlu, Nobel İlaç Genel Müdürü Metin Özgüner, Santa Farma İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Hüsemoğlu, Abdi İbrahim İlaç Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Cüneyt Gedikli, Lösev Başkanı Dr.Üstün Ezer, Ogilvy Healthworld Türkiye Genel Müdürü Beril Koparal Ayanoğlu, Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD) Danışmanı Bülent Becan gibi önemli konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor.

Pharma Power Conference hakkında ayrıntılı bilgi için: www.pharmapowerconference.com