26 Ekim 2011 – İstanbul 

İnsan kaynakları profesyonellerinin gelişim ve değişimine öncülük eden EDUPLUS Human Resources Power Conference İstanbul’da yapılacak.

Misyonu, tüm insan kaynakları profesyonellerinin gelişim ve değişimine öncülük etmek olan HR Power Conference, yaratıcı ve yenilikçi yapısıyla insan kaynakları alanında yeni ufuklar açmaya devam ediyor.

HR Power Conference’da Türkiye’nin önemli holdinglerinin başkanları, CEO’ları, genel müdürleri, İK yöneticileri ile İK, yönetim ve kişisel gelişim alanında otorite olan kişiler, bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor.

 İnsan kaynakları, yönetim, liderlik, ve kişisel gelişim alanlarından titizlikle belirlenmiş güncel konular, ilginç sunumlar ve uygulamalar katılımcılara insan kaynakları dünyasında fark yaratmanın yollarını gösteriyor.

Konferansta Zorlu Holding, Soyak Holding, Fiba Grubu, Enka Holding, Yıldız Holding, Gama Holding,  Kale Holding, Hedef Alliance Holding ve Doğan Yayın Holding gibi ülkemizin önde gelen holdinglerinin İK Yöneticilerinin yanı sıra Kariyer.Net genel müdürü Yusuf Azoz, Monster Gelişen Pazarlar Başkan Yardımcısı Ebru Çapa, HRM Danışmanlık Kurucu Ortağı Aylin Coşkunoğlu Nazlıaka, Dr.İlhami Fındıkçı ve Çağlar Çabuk gibi önemli isimler de konuşmacılar arasında yer alıyor.

Human Resources Power Conference hakkında ayrıntılı bilgi için:

www.eduplus.com.tr