09 Haziran 2011 – İstanbul

Sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı ve tek zirvesi olma özelliği taşıyan Marketing Power Conference For The World of Pharmaceuticals, 2011’de de ilaç ve sağlık sektörü profesyonelleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 5. kez düzenlenecek olan Marketing Power Conference For The World of Pharmaceuticals, 09 Haziran 2011 Perşembe günü Sheraton Maslak Otel’de gerçekleşecek.

Eduplus tarafından düzenlenecek olan zirve, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda dünyanın ve Türkiye’nin en önemli ilaç ve sağlık firmalarının patron ve CEO’ların yanı sıra konusunda uzman insanların, genel müdürler,  pazarlama ve satış yöneticilerini biraya getirecek bir platforma dönüşecek. Sektördeki en geniş kesime hitap etmeyi amaçlayan zirveye aynı zamanda, her kademede firma çalışanlarından yoğun ilgi bekleniyor.

Pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişim gibi önemli başlıklarda sunum ve panellerin olacağı 5. Marketing Power Conference For the World of Pharmaceuticals bu anlamda katılımcılarına  “eksiksiz bir eğitim reçetesi” vermeyi hedefliyor. Eduplus ve Taktx, daha önce organize ettiği zirvelerde olduğu gibi 5. Marketing Power Conference For the World of Pharmaceuticals’da katılımcıların karşısına güçlü içerik ve zengin öğrenme platformu ile çıkacak. Zirve, konuşmacı ve katılımcıların yüksek profili, fark yaratan anlayış ve uygulamaları, dinamik yapısı ile konusunda Türkiye’nin en kapsamlı ve tek zirvesi olarak dikkat çekiyor.

‘5. Marketing Power Conference  For the World of Pharmaceuticals 2011’de sektörde başarıyı yakalamış önemli isimlerin hikayelerini dinleyip, Türkiye’nin önde gelen firmaların yöneticilerine ve konusunda uzman konuşmacılara sorular sorma fırsatı elde edecek olan katılımcılar aynı zamanda büyük kariyer gelişimi imkanlarına da erişmiş olacak. Katılımcılar; ilaç ve sağlık sektöründe pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişim konularında interaktif bir ortamda güncel bilgiler edinme fırsatı yakalayacaklar. Başkanlığını Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu’nun yapacağı zirve bir gün sürecek.

Eduplus Hakkında:

Müşterileri için değer yaratan, bilgiye önem veren, yaratıcı bir şirket olarak, kurumsal ve bireysel gelişim konusunda dünya şirketi olma hedefi ile hareket eden Eduplus, kurumlarla çözüm ortağı gibi çalışarak, onlarla uzun vadeli iş ortaklıkları kurarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak eğitim hizmetleri sağlar. ‘Global düşün yerel hareket et’ felsefesi ile hareket eden Eduplus, müşterilerinin taleplerini karşılayarak onların gelişim ve deneyimlerine öncü olmak, performanslarını yükseltmek ve sektörlerinde lider markalar olmalarını sağlamayı hedefler.
Ayrıntılı bilgi için:  www.eduplus.com.tr