21 Nisan 2011  – İstanbul

1000 işadamı ve CEO iş dünyasına yeni yöneticiler yetiştirmek için İstanbul da EDUPLUS 8. Liderlik Zirvesi’nde buluşuyor. Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile global firmaların üst düzey yöneticilerinin bilgi ve tecrübelerini paylaşacağı Zirve’de, bu yılın “Liderlik Onur Ödülleri” sahiplerini bulacak. Spor dünyasının duayeni Ali Şen iş dünyasına başarının sırlarını anlatacak. Her yıl binlerce holding kurucusu, CEO ve Genel Müdürün biraraya geldiği yılın en önemli etkinliği olan Liderlik Zirvesi’nde bu yıl spor dünyasının önemli ismi spor ve başarmayı tartışacak. Birbirinden farklı oturumlarda iş adamları ve CEO’lar yöneticilik konusunda deneyimlerini paylaşacak. Konferansın başkanlığını holdinglere ve global markalara yönelik geliştirdiği teori ve fikirlerle tanınan ünlü yönetim gurusu Dr.Çağlar Çoroğlu yapacak. Liderliğin Oscar’ları olarak adlandırılan ödüller sahiplerini bulacak.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yılda 8.si gerçekleştirilecek olan Liderlik Zirvesi, iş hayatının yoğun stresi ve uzun çalışma saatleri arasında kişisel gelişime fırsat ayıramayan yöneticiler için farklı sektörlerden başarılı isimlerini bir araya getiriyor.

Eduplus 8. Liderlik Zirvesi’ne Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı & Bosphorusgaz Corp AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, “Sporla Başarmak ve Zirvede Kalmak” konulu özel söyleşi ile katılacak ve Liderlik ödülü alacaklar.

Yerli ve yabancı firmaların CEO’larının geleneksel buluşma noktası haline gelen Liderlik Zirvesi’nin 8.sinde, Aclan Acar, Ahmet Bozer, Erkan Akdemir, İzzet Karaca’nın da aralarında bulunduğu 30 holding yöneticisi başarı sırlarını anlatacak. EDUPLUS tarafından 21 Nisan’da İstanbul Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecek zirvede tecrübe ve deneyim harmanı ile ortaya çıkan başarılar paylaşılacak.

Üç forum gerçekleştirilecek

“Global Markaların Yönetim Anlayışı: Başarılı Yönetim Uygulamaları ve
Tavsiyeleri” konulu forumda Prof.Dr.Yeşim Toduk, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler / Genel Müdür Franz G. Koller, Sony Eurasia Ceo Mohsen Noohi, Bosch Genel Müdürü Andreas Friedhelm Wolf ile Coca Cola Avrasya ve Afrika Grup Başkanı Ahmet Bozer konuşacak.

“Rekabet Ortamında Inovasyon ve Liderlik: Yaratıcı ve Yenilikçi Şirket Nasıl Olunur?” başlıklı forumda ise, Yrd.Doç.Dr.Fatoş Karahasan, Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı C. Bülent Demircioğlu, TEKNOSA Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane, Soyak Holding CEO M. Emre Çamlıbel ve ERGO Türkiye CEO Akın Kozanoğlu söz alacak.

Zirvede, “Müşteri Tercihinde Lider Olmak için Stratejiler ve Uygulamalar” konulu forumda konuşacak isimler ise şöyle: GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Eczacıbaşı ve Bayer Türk CEO Dr.Axel Hamann.

Üç ana oturum yeralacak

8.Liderlik Zirvesi’nde, “Etkili Marka Yönetimi Stratejisi: Büyük Ol, Yakın Ol, Yaratıcı Ol” konulu ana oturumda Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar; “Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik” konulu ana oturumda Unilever Türkiye CEO’su İzzet Karaca; “Liderlerde Başarılı Koçluk ve Koçluk Becerileri” konulu ana oturumda Esas Holding CEO’su H. Çağatay Özdoğru ve “Etkin Liderlik için İletişim Taktileri, İtibar Yönetimi, Güven ve Sorumluluk” Zarakol İletişim Ajans Başkanı Necla Zarakol konuşacak.

Tel: 0216 465 53 53
E-mail: konferans@eduplus.com.tr
Web: www.eduplus.com.tr