..

Web sitesini görüntülemek için tıklayınız:

http://www.bozdoganhaber.com/6169-haber-globalle%C5%9Fen_d%C3%BCnya_ve_de%C4%9Fi%C5%9Fen_t%C3%BCketiciler_%C4%B0%C3%A7in_pazarlama_3.0.html

..

..

“Globalleşen Dünya ve Değişen Tüketiciler İçin Pazarlama 3.0”

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Bozdoğan Meslek Yüksekokulu tarafından “Globalleşen Dünya ve Değişen Tüketiciler İçin Pazarlama 3.0”

Eğitim Haberi – 10 Mayıs 2013 Cuma

(13:07)
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Bozdoğan Meslek Yüksekokulu tarafından “Globalleşen Dünya ve Değişen Tüketiciler İçin Pazarlama 3.0” konulu eğitim semineri düzenlenecek.
Kitapları en çok satanlar listesine giren Yazar, Satış ve Pazarlama Uzmanı Hakan Okay’ın konuşmacı olarak katılacağı seminer, 11 Mayıs Cumartesi günü, saat 13.00’te ADÜ Bozdoğan Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.Öğretim Görevlisi Nurdanur Tavlan ile Öğretim Görevlisi Aydan Başçalışkan’ın yönetiminde düzenlenen seminerde ayrıca afiş yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüller verilecek. Ayrıca seminer süresince afiş yarışmasında dereceye giren tasarımlar ADÜ Bozdoğan Meslek Yüksekokulu’nda sergilenecek.Afiş yarışmasının birincisi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı 1. Sınıf öğrencisi Serkan Güngördü, ikincisi Pazarlama Programı 2. Sınıf öğrencisi Nevzat Doğan, üçüncüsü ise Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2. Sınıf Öğrencisi Gözde Kökmen oldu. Mansiyon ödülünü ise Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2. Sınıf öğrencisi Aydan Söker almaya hak kazandı.Seminere katılan öğrencilere katılım sertifikalarının verilmesinin ardından Okay, öğrencilerin kitaplarını imzalayacak. Okay’ın MediaCat tarafından yayımlanmış “İyi Satıcı Olmak”,  “İyi Pazarlamacı Olmak” ve “Nasıl Zengin Olamadım” isimli üç kitabı bulunmaktadır.