—-

—-

On Mon 04/02/13 01:22 , “ENGİN Yildirmaz” engin.yildirmaz@gmail.com sent:

 

Sayın Hakan Bey; 

An itibari ile “NASIL ZENGİN OLAMADIM” isimli kitabınızı bitirmiş bulunmaktayım. Kitabınızda iş hayatınızda yaşamış olduğunuz anılarınızı, belli başlı hatalarla beraber ve bu hatalardan ders çıkarılmış bir şekilde okuyucunuza aktarmış olmanızdan çok memnun kaldım. Nitekim yaşadıklarınız üzerinden bize bir ders veriyor olmanız çok güzel bir durum. Ben bir okuyucunuz olarak kitabınızı okurken satış, pazarlama, müşteri ilişkileri, planlama, organizasyon vb. gibi konularda nasıl hareket edinilmesi ve nasıl düşünülmesi gerektiği üzerine güçlü bir takım bilgiler edindim. 

Size kendimden bahsetmem gerekirse ben içinde satış ve pazarlama kavramlarının çokça kendini hissettirdiği kuyumculuk sektöründe, babamın bana yavaş yavaş devretmeye çalıştığı Kapalıçarşı’daki dükkanımızda kendim ve geleceğim için yeni yeni bir şeyler yapmaya başlamış biriyim. içinde bulunduğum sektör ile çok alakalı olmasada 2012 yılı Işık Üniversitesi Endüstri Müh. bölümü mezunuyum ve çokta rahat tahmin edebileceğiniz üzere içinde bulunduğum sektörde ve hayatta kocaman bir çaylağım. Daha iyi yerlere gelebilmek için kendimi birçok yönde geliştirmek istiyorum. İçinde bulunduğum sektörde gelişebilmek ve bir yer edinebilmek açısından bana yapabileceğiniz bir takım öneriler olursa eminim ki bana çok yardımcı olmuş olursunuz. 

Kitabınızı okurken belli başlı yerlerde bir takım notlar alarak aslında kendimede bir takım dersler çıkarabilmeyi amaç edindim ve zannedersem bunu başarabildim. Umarım bana sunacağınız önerilerden de kendime birşeyler katabilirim. 

Sizlere iyi çalışmalar ve sonraki kitaplarınızda başarılar dilerim. 

Engin YILDIRMAZ