Yankı YAZGAN
———————–
Psikiyatr Yankı YAZGAN’ın Akıl Çizgileri adını taşıyan yeni kitabı, Kapital Kitapları arasında yayımlandı. ‘100 Karede 100 İnsanlık Hali’ alt başlığını taşıyan bu yeni kitap, YAZGAN’ın kendi elinden çıkan karikatürlere eşlik eden aforizmalarından oluşuyor. Kitap, okura hayatın karmaşası karşısında sihirli formüller, büyük çözümler değil, hayatı ve kendimizi anlamak için küçük ipuçları sunmaya çalışıyor.
———————
Daha önce yayımladığı Kalp Çarpar Beyin Böler ve Kalbinle Düşün Aklınla Hisset kitapları en çok okunanlar arasında yer alan Yankı YAZGAN, bu yeni kitabıyla, tatilde ne okusam diye düşünenlere de, kendilerine ve hayata psikiyatrik bir temele dayanan farklı açılardan bakmak için iyi bir okuma seçeneği sunuyor.
—————-
Kitap okura şu sözlerle sunuluyor…
—————————–
Bu kitabı okumasanız da olur!
————–
Eğer kendinizi daha iyi tanımanızı, sorunları aşmanızı sağlayacağını vaat eden bir kitap arıyorsanız, o bu kitap değil.
————–
Hiçbir kitap hayatınızı anlamak ve anlamlandırmak için sihirli formüller üretemez. Zira, insanı ve hayatı, tüm yönleriyle anlamak karmaşık bir iştir. Üstelik siz bu karmaşayı çözdükçe,  hayat yeni karmaşalar yaratır.
————-
Bir kitap size en fazla, kendinizi ve hayatı daha iyi anlamak için yeni bakış açıları getirebilir. Kalp Çarpar Beyin Böler ve Kalbinle Düşün Aklınla Hisset adlı kitapları çok okunanlar arasında yer alan Yankı YAZGAN, yeni kitabında bunu deniyor. Kendi elinden çıkan çizgiler ve sözlerle, size kendi çözümlerinizi bulmanız için yeni bakış açıları, küçük ipuçları sunuyor.
—————-
Bu kitabı okumayın! Alın, başucunuzda, elinizin altında bulunsun. Hayatın karmaşasıyla baş etmek için yeni bir bakış açısına, küçük fikirlere ihtiyacınız olduğunda arada bir döner bakarsınız.