Vefalılar Derneği

http://www.vefalilardernegi.org.tr/index.php

VEFA LİSESİ’NDE SUNUM YAPILDI

Cuma, 02 Aralık 2011

1976-1977 Dönem mezunumuz Hakan OKAY 25.11.2011 Cuma günü Vefa Lisesi Konferans salonunda yaptığı Kişisel Gelişim Stratejisi ve Kariyer Yolunda Doğru İlerlemek” başlıklı konuşmasında, lise sıralarından kısa bir süre sonra üniversitelere girecek 11. ve 12. Sınıf öğrencilerimize, iş hayatında başarılı olmanın bazı ip uçlarını,  gelecekte kendilerini bekleyen gelişmeleri, değişen dünyada ekonomiye ayak uyduracak kadroların sahip olmaları gereken yeni özellikleri ve “Fark yaratmanın” önemini anlattı.

Okul Müdürü Hasan ŞEKER, Müdür Baş Yardımcısı Sami ALTINBİLEK, Vefalılar derneği Başkanı Hakkı BALİÇ, Öğretmenler ve eski mezunlar da bu konuşmayı dikkatle izlediler. Görsel bir sunumla konuşmasını renklendiren Hakan OKAY’ın vermiş olduğu örnekler ve öneriler öğrencilerin büyük bir ilgisi ile karşılanmış ve kendilerine çok faydalı bilgiler verildiğini ifade etmişlerdir.

Bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan okul yönetimine, emeği geçen öğrenci kardeşlerimize ve Hakan OKAY’a teşekkür eder, başarılı diğer mezunlarımızla bu etkinlikleri sürdüreceğimizi bildirmek isteriz.

VEFALILAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU