Peter FISK

Daha önce Pazarlama Dehası, Müşteri Dehası ve İş Dehası kitaplarından tanıdığımız Peter Fisk, “Deha” üzerine söyleyeceklerine kaldığı yerden devam ediyor. Fisk, yeni kitabı Yaratıcı Deha ile tarihin en ünlü ressamı Da Vinci’den Steve Jobs’a, Jeff Bezos’tan John Maeda ve Nintendo Wii’nin yaratıcısı Shigeru Miyamoto’ya kadar birçok dahiden hareketle, yaratıcı dehanın iş dünyasıyla olan alışverişine ışık tutuyor.

Pazarın geleceğiyle ilgileniyor, şimdiki ve gelecekteki rakiplerinizden üstün olmak mı istiyorsunuz? O zaman imkansızı gerçekleştirmeye ve bunun için de Yaratıcı Deha’ya ihtiyacınız var. Bu kitapta Peter Fisk yaratıcı dehalardan çıkardığı dersleri sizle paylaşıyor. Yaratıcı Deha ile fikirlerinizin en değerli varlıklarınız olduklarını tekrar hatırlayacak ve kendi pratik ve kârlı stratejilerinizi oluşturacaksınız.

Fikirlerinizi gerçekleştirmek için önce imkansızı gerçekleştirmek gerektiğini düşünüyorsanız, karşınıza çıkan boşlukları cesaretinizle doldurabilirsiniz. Fisk’in bu kitapta gösterdiği gibi, yaratıcı dehalar ve yaratıcı stratejilerden öğrenilecek çok şey var.

Kendinize şunları sorun:

Van Gogh, tablolarını kimse satın almadığı için yeteneği olmadığını hiç düşündü mü?

Edison 5 bin kez yanılmasına karşın fikrinden vazgeçti mi?

Disney gazete editörlüğü yaptığı ilk işinden atıldıktan sonra düşlerinden vazgeçti mi?

Picasso bir keşiş gibi yaşayıp hiç kimsenin onu fark etmeyeceğini mi umdu?

HAYIR!