25-26 Mayıs 2011 – İstanbul

Ulusal ve uluslararası kuruluşların üst düzey satış ve pazarlama profesyonelleri, genel müdürler, pazarlama alanında ünlü akademisyenler ve yazarlar bu zirvede buluşuyor.

Eduplus, iş dünyasının yakından takip ettiği zirve ve konferanslar zincirine “8.Satış Zirvesi” ile devam ediyor.

Eduplus, katılımcılara daha önce organize ettiği zirvelerde olduğu gibi güçlü bir içerik ve konusunda uzman yöneticiler ile zengin bir öğrenme platformu sunuyor. 8. Satış Zirvesi, 25-26 Mayıs’ta Sheraton İstanbul Maslak’ta gerçekleştirilecek. Zirve, konuşmacı ve katılımcıların yüksek profili, fark yaratan anlayış ve uygulamaları, dinamik yapısı, interaktif seansları ile konusunda Türkiye’nin en kapsamlı zirvelerinden biri olma özelliği ile dikkat çekiyor. Zirvede çok uluslu şirketlerin başarılı ve deneyimli yöneticilerinin yanı sıra satış dünyasının ünlü yazarları ve akademisyenlerinden oluşan geniş bir konuşmacı kadrosu katılımcılar ile buluşacak.

8. Satış Zirvesi’nde katılımcılar; interaktif bir ortamda “Fark Yaratan Satış Taktikleri: Satışta Yaratıcılık, Yenilik ve Farklılaşma”, “Satışta İletişimin Gücü: Beden Dili, Güzel Konuşma ve Etkili Sunuş”, “Geleceğin Dünyasının Yeni Satış Yöntemleri: Yeni Trendler ve Uygulamalar”, “Girişimcilik ve Satış: Beyaz Saraya Uzanan Bir Başarı Öyküsü”, “Satışta Başarılı Ekip Kurma ve Yönetme Teknikleri”,  “Satışta Duyguları Anlamak ve Kontrol Etmek” gibi konularda güncel teknikler ve becerilerle tanışacak, bilgi ve deneyim alışverişinde bulunacak ve bireysel&kurumsal katma değerlerini artırma fırsatı yakalayacaktır.

Tel: 0216 465 53 53
E-mail: konferans@eduplus.com.tr
Web:  www.eduplus.com.tr